Trys priežastys, kodėl verta rinktis sraigtinius polius

Vienas iš svarbiausių elementų planuojant sėkmingą statybų projektą yra pamatai. Jų įrengimui dažnas renkasi sraigtinius polius. Tiesa, apie juos daug žino statybų meistrai, tačiau eilinis vartotojas dažnai nėra pakankamai susipažinęs su šių pamatų privalumais. Pateikiame tris priežastis, kodėl verta rinktis sraigtinius polius.

Pirma priežastis: nereikia kasti žemės, papildomai tvarkyti aplinkos

Pamatų įrengimo būdų yra įvairių. Pavyzdžiui, betonuojant reikia atsižvelgti į tai, kad būtina numatyti papildomus darbus – gręžti bei formuoti žemę, o išbetonavus – tvarkyti aplinką. Specialios įrangos bei technikos nuoma, darbo jėga – visa tai kainuoja papildomai. Dirbant su sraigtiniais poliais išvengsite daugelio šių išlaidų. Montuojant sraigtinius polius, nereikia kasti žemės, darbas vyksta žymiai efektyviau. O įrengus pamatus nereikia sukti galvos dėl aplinkos tvarkymo – įsukant sraigtinius polius nelieka nieko.

Antra priežastis: pamatus galima montuoti visais metų laikais

Vienas pagrindinių pliusų montuojant sraigtinius pamatus ar įrengiant pagrindą terasai ant sraigtinių pamatų yra tas, jog galite tęsti statybos darbus tą pačią dieną, nieko nelaukiant. Skirtingai nei įrengiant pamatus su betonu – ypatingai šaltuoju periodu, kuomet jo stingimo laikas ypatingai pailgėja ir tenka ištęsti projekto planavimą. 

Jei projektas nedidelis, sraigtinius polius sumontuoti galima rankiniu įrankiu ar priedu prie suktuko. Tačiau įgyvendinant didesnius projektus ir montuojant sraigtinius pamatus su specialia polių sukimo įranga, rezultatą pasieksite per keletą valandų ar pusdienį. 

Trečia priežastis: tinka įvairiam gruntui

Kartais norint tinkamai įrengti projekto pamatus tenka tvirtinti gruntą – tai dar vienas statybų niuansas, reikalaujantis papildomų išlaidų. Pasirinkus sraigtinius polius, šį papildomą darbą galite pamiršti. Polius įsuksite į beveik bet kokį gruntą ir paversite savo projektą ekonomiškesniu.

Akivaizdu, kodėl verta rinktis sraigtinius polius. Išvengsite sunkaus fizinio darbo, netvarkos, grunto tvirtinimo darbų, o projektą nesudėtingai įgyvendinsite net ir šaltuoju periodu. Statinio pamatų įrengimas naudojant sraigtinius polius, neabejotinai taupo Jūsų laiką ir pinigus.