Prekių pristatymas

Visas prekes, esančias BeBetono.lt el. parduotuvėje sandėliuojame, todėl operatyviai jas pristatome Jums patogiu būdu.

Prekių pristatymas yra apskaičiuojamas pagal įsigyjamų prekių svorį.

Didesnius prekių kiekius pristatome per 3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Didžiuojamės turėdami patikimus logistikos partnerius, kurie operatyviai ir saugiai nugabena mūsų prekes į atokiausius Lietuvos kampelius.

Naujiena! Vilniuje mieste prekes galime pristatyti tą pačią dieną su pristatymo partneriu BOLT.

Skubų pristatymą galime įgyvendinti ir į kitus didžiuosius Lietuvos miestus. Pateikus užsakymą anksti ryte, organizuojame siuntos pristatymą tą pačią dieną į autobusų stotį, pasitelkus mūsų siuntų autobusais partnerį “Kautra”.

 

Prekių pristatymo tvarka ir sąlygos

  1. Prekių kainos, nurodytos el. parduotuvės prekių kataloge, galioja tik perkant šias prekes el. parduotuvėje. Prekių kainos el. parduotuvėje yra nurodytos įskaičius PVM. Pristatymo kainos neįskaičiuotos.
  2. Bebetono.lt įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes po apmokėjimo, Jūsų užsakyme nurodytu adresu.
  3. Apmokant per elektroninę sistemą, prekės pristatomos per 3 (tris) darbo dienas nuo patvirtinimo iš banko gavimo arba per laikotarpį nurodytą prekės aprašyme.
  4. Prekes pristato BeBetono.lt arba mūsų įgaliotas kurjeris.
  5. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.
  6. Prekės pristatymo metu Jūs privalote su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti prekes siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai pažymėti siuntos važtaraštyje ir surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga.