Funkcionalumas ir individualūs sprendimai

Partneriams siūlome ilgalaikį bendradarbiavimą ir išskirtines sąlygas. Nesvarbu, ar tai meistravimas namuose, ar didelis verslo projektas, sraigtiniai poliai gali sėkmingai Jums pasitarnauti. Turime daugiametę patirtį įrengiant įvairius projektus tiek privatiems, tiek viešojo sektoriaus klientams – įrengiant terasas, sutvirtinant laikinus aptvėrimus, įrengiant stogines ar nedidelius statinius.

Įsukami poliai taip pat idealiai tinka laikinoms konstrukcijoms, nes juos galima lengvai išsukti ir pakartotinai naudoti nepažeidžiant žemės – pavyzdžiui, tvoroms sporto renginiuose ir festivaliuose arba barjerams statybos aikštelėse.

Siūlome skirtingus sraigtinių polių modelius ir dydžius atsižvelgiant į reljefą ir dirvožemį. Mūsų klientai sraigtinius polius naudoja sandėliukų, mobilių namelių statybai, terasų įrengimui, kelio ženklams tvirtinti.

Siekiame užmegzti ir sukurti sėkmingą partnerystę su ambicingomis statybų įmonėmis, kurios siekia sustiprinti savo paslaugas naudodamiesi novatoriška sraigtinių pamatų įrengimo sistema. Tai – vis labiau populiarėjanti ir ieškoma alternatyva tradiciniams betoniniams pamatams, plečianti rinkos galimybes mūsų partneriams. 

Esate meistras, projektuotojas arba nekilnojamojo turto vystymo įmonės atstovas? Pasinaudokite mūsų teikiamais pasiūlymais. Suteiksime reikalingą pagalbą, informaciją apie mūsų parduodamus gaminius bei naudojamą įrangą. Daugiametė mūsų komandos patirtis – Jūsų sėkmingiems projektams!