Geriausias pasirinkimas, kai reikia greitai ir švariai įsirengti pamatus

Sraigtinius polius naudoja daugelis objektų savininkų, nes tai paprastas ir efektyvus pamatų įrengimo būdas. Įsukami pamatai veikia taip pat, kaip ir betoniniai pamatai, tačiau tuo pat metu ir gerokai juos lenkia. Naudodami įsukamus polius greitai ir lengvai sumontuosite tvirtą pagrindą ir nedelsdami galėsite pradėti projekto statybą.

Sraigtiniai poliai – puikus sprendimas sodyboms, lauko terasoms, nameliams, šiltnamiams, voljerams, garažams, stoginėms ar kitoms konstrukcijoms, tokioms kaip vėliavų tvirtinimai, laikini aptvėrimai ar tvoros. Siūlome įvairių tipų ir dydžių sraigtinius polius , kad atitiktų reikalavimus bet kokiam Jūsų pastato projektui, bet kokioje vietoje. Nesvarbu, ar gruntas minkštas ar kietas – įsukti sraigtiniai poliai yra visiškai funkcionalūs ir paruošti tolimesniam darbui, todėl nereikia gaišti laiko tvirtinant gruntą ar laukiant kol sustings betonas.

Sraigtiniai poliai efektyviai pakeičia betoninius stulpus ir atramas. Įsukamų pamatų pagalba galite sumontuoti nepriekaištingą konstrukciją ar nedidelį statinį. Tad prieš “įklimpdami” į betonavimo darbus, pasikonsultuokite su BeBetono ekspertais ir mes pasiūlysime optimalų sprendimą Jūsų projekto pamatų poreikiams – be rūpesčių, betvarkės ir ištęsto betonavimo.

Taupykite savo laiką, pinigus bei pastangas su BeBetono ekspertais!

Kodėl verta rinktis sraigtinius polius?

Vienas iš svarbiausių elementų planuojant sėkmingą statybų projektą – pamatai. O jų įgyvendinimui dažnas renkasi sraigtinius polius. Tiesa – apie juos žino daug dirbančių statybos darbuose, tačiau retas kuris pastebi sraigtinių pamatų privalumus.

Nereikia kasti žemės, papildomai tvarkyti aplinkos

Pamatų įrengimo būdų yra įvairių, tačiau, pavyzdžiui, betonuojant reikia atsižvelgti į tai, kad reikia numatyti papildomus darbus – gręžti bei formuoti žemę, o išbetonavus – tvarkyti aplinką. Specialios įrangos bei technikos nuoma, darbo jėga – visa tai kainuoja papildomai. Dirbant su sraigtiniais poliais išvengsite daugelio šių išlaidų. Montuojant sraigtinius polius, nereikia kasti žemės, darbas vyksta žymiai efektyviau. O įrengus pamatus nereikia sukti galvos dėl aplinkos tvarkymo – įsukant sraigtinius polius nelieka nieko.

Pamatus galima montuoti visais metų laikais

Vienas pagrindinių pliusų montuojant sraigtinius pamatus ar įrengiant pagrindą terasai ant sraigtinių pamatų yra tas, jog galite tęsti statybos darbus tą pačią dieną, nieko nelaukiant, skirtingai nei įrengiant pamatus su betonu – ypatingai šaltuoju periodu, kuomet jo stingimo laikas ypatingai pailgėja ir tenka ištęsti projekto planavimą. 

Jei projektas nedidelis, sraigtinius polius sumontuoti galima rankiniu įrankiu ar priedu prie suktuko. Tačiau įgyvendinant didesnius projektus ir montuojant sraigtinius pamatus su specialia polių sukimo įranga, rezultatą pasieksite per keletą valandų ar pusdienį. 

Tinkama įvairiam gruntui

Kartais norint tinkamai įrengti projekto pamatus tenka tvirtinti gruntą – tai dar vienas statybų niuansas, reikalaujantis papildomų išlaidų. Pasirinkus sraigtinius polius, šį papildomą darbą galite pamiršti – polius įsuksite į beveik bet kokį gruntą ir paversite savo projektą ekonomiškesniu.

Akivaizdu – rinktis sraigtinius polius apsimoka. Išvengsite sunkaus fizinio darbo, netvarkos, grunto tvirtinimo darbų, o projektą nesudėtingai įgyvendinsite net ir šaltuoju periodu. Sraigtiniai pamatai – neabejotinai sutaupo Jūsų laiką ir pinigus.